14 دی 1401

امکان "یادآوری سررسید اقساط شهریه به اولیا"

مولف: محمدی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

امکان "یادآوری سررسید اقساط شهریه به اولیا"

یکی از امکانات محبوب و پراستفاده نرم افزار ثنام (سامانه ثبت نام الکترونیکی مدارس)، امکان تقسیط شهریه دانش آموزان بود که با استفاده از آن امکان پرداخت اقساط به صورت آنلاین و یا چک توسط اولیا  فراهم می شد.

با توجه به مشغله اولیای محترم ممکن بود زمان پرداخت اقساط فراموش شده و مشکلاتی برای ایشان و مدرسه به وجود بیاید. برای رفع این مشکل شرکت بهسامان تدبیر اقدام به طراحی و پیاده سازی پلن یادآوری سررسید اقساط شهریه به اولیا نمود که با استفاده از آن مدارس می توانند زمان سررسید چک و یا  پرداخت های آنلاین را از طریق پیامک به اولیا یادآوری نمایند.

برای استفاده از این قابلیت ابتدا باید در تنظیمات ثبت نام قسمت تقسط شهریه را فعال نمایید. سپس در منوی سمت راست ثبت نام، در قسمت شهریه، گزینه تنظیمات یادآوری چک و پرداخت آنلاین را انتخاب نمایید.
 
 
 

 سپس در صفحه تنظیمات یادآوری چک و پرداخت آنلاین می توانید مانند تصویر زیر موارد مختلفی را جهت یادآوری سررسید چک و پرداخت آنلاین برای موعدهای زمانی مختلف تعریف نمایید.

 

 

در مثال تصویر بالا، 15 روز قبل از موعد چک های اولیا پیامک یادآوری سررسید چک به آنها ارسال خواهد شد. که در آن نام و نام خانوادگی دانش آموز، تاریخ و مبلغ چک در آن درج شده است.

تعداد مشاهده (479)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "امکان "یادآوری سررسید اقساط شهریه به اولیا""


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید