شرکت بهسامان تدبیر در سال 1384 تحت پوشش مرکز فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی، با بهره‌گیری از توانمندی‌های گروهی از کارشناسان و مهندسان با تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آغاز به کار نمود.
این شرکت با هدف کمک به مدیریت و راهبری مدارس و در راستای حرکت به سمت «مدارس هوشمند»، اقدام به طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار مدبر (سیستم جامع مدیریت هوشمند مدارس) نمود.
شرکت پس از نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مدبر در 44 مدرسه شهر تهران و ارائه كارنامه برای بیش از 17000 دانش‌آموز تا پایان سال تحصیلی 1385، با استفاده از رهنمودها و نظرات تعداد زیادی از مدیران و دبیران مجرب، اقدام به بهبود و توسعه ابزارهای هوشمند خود به شرح ذیل نموده است:
1- نرم افزار مدبر (سیستم مدیریت هوشمند مدارس)
2- سامانه هوشمند پیام کوتاه (SMS)
3- وب سایت نمای مدرسه (پایگاه اطلاع رسانی هوشمند مدارس)
در حال حاضر با عنایات الهی، این سیستم ها مورد پذیرش تعداد زیادی از مدارس خوب کشور واقع گردیده است و امید است روند بهبود و توسعه محصولات شرکت با تکیه بر اعتماد مدیران و دبیران محترم و همت کارشناسان شرکت همچنان ادامه یابد.
 
با توجه به خط مشی شرکت در مبنا قرار دادن رضایت مشتریان محترم، كلیه سیستم‌ها و نرم‌افزارهای شرکت توسط تیم پشتیبانی فنی به صورت مستمر و فعال تحت نظارت و كنترل قرار می‌گیرند. در عین حال كلیه نرم‌افزارها به مدت مشخصی شامل گارانتی می‌شوند كه در این مدت كلیه خدمات گارانتي به صورت رایگان انجام می‌گیرد.
 
بروزآوري نرم‌افزارها بصورت رايگان از طريق وب
برگزاري كلاس‌هاي آموزشي
پشتيباني و رفع مشكلات احتمالي ظرف مدت 48 ساعت در محدوده تهران بزرگ
 
پس از ثبت سفارش در سایت و تایید نهایی، تا دو روز کاری، نرم افزار شما راه اندازی و اطلاعات مربوطه برای شما ارسال خواهد شد.
تیم واحد پشتیبانی نرم افزار در روزهای کاری از ساعت 8.30 تا 16.45 آماده پاسخگویی به سئوالات شما می باشند و برای هماهنگی بابت آموزش نرم افزار میتوانید با این واحد تماس حاصل نمایید.